Přejít na stránky Ticketpro.cz

R. Dragoun, Z. Vřešťál (Neřež & Katka Koščová)

Adresa:

Praha 1, Mariánské náměstí

Termín: 19.10.2016

19říjen středa 20:00

Žánr: koncertyfolkrock


Roman Dragoun a Zdeněk Vřešťál. Společný dvojkoncert dvou osobností českého rocku a folku k jejich životnímu jubileu. Jako host vystoupí se skupinou Neřež historicky 1. Slovenská Superstar Katka Koščová.

Roman Dragoun – zpěvák, skladatel a klávesista hrál či stále hraje v rockových skupinách Progres 2, Futurum, Stromboli, T4, His Angels a Supergroup. Kromě těchto aktivit vystupuje i sólově – v poslední době vyšla jeho sólová alba Piano a Samota. V roce 2012 byl uveden do Beatové síně slávy.

Zdeněk Vřešťál – zpěvák, skladatel, textař, kytarista a producent, člen skupin Nerez a Neřež. S Neřež doprovází již 15 let Marii Rottrovou.

Ve středu 19.října ve 20 hodin začíná v Zrcadlové kapli pražského Klementina mimořádný (a v Praze jediný!!!) dvojkoncert těchto osobností české populární hudby. Můžete se těšit na skladby z repertoáru Nerez, Progres 2, Neřež, Futurum, ale i na novinky z CD Samota Romana Dragouna a Jen blázni překročí svůj stín skupiny Neřež. Jako host se představí historicky první slovenská Superstar Katka Koščová, která společně se skupinou Neřež zazpívá nejkrásnější písně předčasně zesnulé Zuzany Navarové. Po koncertě následuje autogramiáda oslavenců, prodej CD a večírek v dosud nespecifikované hospůdce...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce R. Dragoun, Z....

ValentinskaPraha (68 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (70 metrů)

The Emblem HotelPraha (95 metrů)