Dave Thompson & přátelé

Praha 2, Karlovo náměstí 19

5.11.2016

149 – 249

Koupit vstupenku

Další vstupenky

Dave Thompson & přátelé

V úvodním pásmu se představí Matt Price, který se dříve věnoval boxu. Nyní svádí pouze boj se slovy na jevišti. Ve středním pásmu Střední pásmo vystoupí Maurren Younger.

Vydejte se s ní na cestu do světa jejích historek, které upřímně vypráví, a nechejte se okouzlit jejím podmanivým stylem komedie. hlavní pásmo bude patřit Davu Thompsonovi, ostřílenému veteránu na stand-up comedy scéně. Své postřehy a historky ze života vypráví po celém světě.

Představení bude probíhat v anglickém jazyce.

Matt Price pracoval v továrně na zpracování ryb a ve volném čase boxoval. Také pracoval jako neviditelný autor, tzv. ghostwriter, pro nechvalně proslulé mafiány ve Velké Británii.Matt Price je ve stand up comedy kruzích známý svými...
Dave Thompson se proslavil jako představitel postavičky Tinky Winky v dětském seriálu Teletubbies. Dále hrál v obou řadách britského sitcomového seriálu Time Gentlemen Pleasescénaristy Ala Murraye a byl obsazen do menší role ve...
Maureen Younger je stand up umělkyní, konferenciérkou, herečkou a příležitostnou moderátorkou v rádiu.Maureen je skotka žijící v Londýně a ovládá tři světové jazyky.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 2 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.