Prague Bike Fest

Prague Bike Fest

Termín: 22.4.2023 v 10:00 hod. (sobota)
Vstupné:

https://goout.net/cs/prague-bike-fest-2023/szdqrfv/

22duben sobota 10:00

Žánr: sportcyklo adrenalin exhibice závod adrenalinová show Praha


Přijeďte na první ročník největšího cyklistického festivalu v Praze! Připravili jsme pro vás jedinečný svátek cyklistiky.

Letos v dubnu pořádáme první ročník akce Prague Bike Fest na Výstavišti. Přichystali jsme si pro vás spoustu zážitků, cyklo exhibice, závody, testovací zóny, adrenalinovou show a mnoho dalšího.

Můžete se těšit na spoustu zážitků, ať už jste fanouškem adrenalinových skoků, nebo biketrialových show. Na místě si můžete otestovat široké spektrum kol, od dětských po dospělé. Otestovat kola bude možné v rámci areálu Výstaviště na jednotlivých terénních okruzích.

Čeká vás program plný adrenalinových skoků v rámci slope style zóny, biketrialové & flatland shows, workshopy, soutěže přednášky a rozhovory s našimi ambasadory / riders & guests Teodorem Kováčem, Vaškem Kolářem, Martinem Dražilem a mnoho dalšími. V Křižíkově pavilonu na vás bude čekat expozice cyklistických značek, novinek a doplňků z Čech i zahraničí. Chybět nebude relax zóna, dětské skills centrum nebo food zóna s pestrou nabídkou občerstvení.

Celý program je v rámci jednoho vstupného, nemusíte na místě nic doplácet, ani se nikde registrovat, stačí přijet :-). Hravě se u nás zabavíte po celý den.

Ať už jste zkušený cyklista, bajker, nebo ještě používáte balanční kolečka, na této akci rozhodně nemůžete chybět!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prague Bike Fest

Výstaviště HolešovicePraha (0 metrů)

Vila LannaPraha (1 774 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 927 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 984 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (2.1 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 995 m)