Minifestival BOKEM 2016

Další ročník studentské oslavy závěru prvního poločasu letního zkouškového období, minifestival BOKEM, je tu! Přijďte s námi poslední červnový den zaplnit dvůr barokního komplexu bývalého dominikánského pivovaru v pražském Braníku, poslechnout si autorská čtení a koncerty, zhlédnout divadla, filmy a výstavy, dobře pojíst a popít, vyměnit si adresy na pohledy z prázdninových výletů, obsah šatníku nebo knihovny.

Letos zdarma! zastávka autobusu č. 196, 197 U Staré pošty (zastávka autobusu č. 253 a tramvaje č. 3 a 17 Pobřežní cesta) Budeme se na Vás těšit 30. června v branickém Dominikánském dvoře. Deky na sezení s sebou!

Na festivalu se můžete těšit na: Čtení (či performance) Radka Malého, Václava Kahudy, Vratislava Kadlece, Ondřeje Hanuse, Asstma a autorského okruhu BOKu Divadelní soubory OLDstars a Vdova po kapitánovi dunajské paroplavební společnosti.

Koncerty Huyen Vi Tranové a kapel ±0 a ROLE Filmy Haruny Honcoop a oceněné filmy z FAMUFESTu Uměleckou instalaci Freeshop oblečení a knih Občerstvení Zemského akciového pivovaru, Hot God a Kuchařek bez domova

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 4 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.