MoOn:FX - Formel /NL/

MoOn:FX - Formel /NL/

Adresa:

Praha 2, Belehradská 120

Termín: 10.6.2016
Vstupné:

100 / 150 CZK

10červen pátek 23:00

Žánr: koncertyhudba house

Umělci: Formel


Třetí pokračování pravidelného deep&house večírku, který klub Radost FX pořádá ve spolupráci s Vychytane.cz Djs Crew je za dveřmi. V pátek 10.6.2016 se tak můžete těšit na další zdravou dávku aktuální house music v čele s holandskou producentskou dvojkou FORMEL.

https://soundcloud.com/formel

Klub Radost FX, který se s novým programem a vizí tanečních večírků opět dere na vrchol pražské klubové scény, sází na naprosto nová a neokoukaná jména světové elektronické scény. Na posledním dílu MoOn:FX jste si mohli užít berlínského producenta Samuela Facha a na díle aktuálním si pro vás svoje live vystoupení připravuje holandské producentské duo Formel! Na této dvojce se nám líbí, že každý nový track, který zveřejní je naprostá pecka! Jejich sound se nám velmi líbí.

Dvojka Formel, jmenovitě Tom Noah a Bas van der Laken se dali dohromady teprve v roce 2013, ale již dávno předtím působili samostatně, kdy jeden skládal Progressive a druhý brázdil holandské kluby co by Dj. Nyní jsou pro ně naprosto typické techno beaty, syrové bassové linky a to vše s nádechem Jazzu. Svůj debut si „formeláci“ odbyli u Daniela Sancheze na jeho Bla Bla Records s devíti skladbovým albem „Entzun“. Následovalo EP „Kolyma“, které již ale vychází na berlínském Einmusika Recordings a posouvá kluky jedním hopem i několik levelů výše.

Následovalo mnoho dalších vydaných tracků u vyhlášených světových vydavatelství a postupné stoupání na pomyslném žebříčku slávy bylo neodvratné. Jejich domovem je nyní právě Einmusika Recordings a Mother Goose. Díky svému jedinečnému umění již měli možnost vystupovat na vyhlášených festivalech jako je španělský Sonar a mnoho dalších. A Radost FX, či obecně naše republika je jejich dalším zářezem na jejich spanilé jízdě světovou elektronickou scénou, která započala v holandském Amsterodamu!!

O support se postarají členové Vychytane.cz Djs Crew, kterými budou 4BeCome1 s flétnistou Flautistarem. Tento projekt můžete pravidelně potkávat na českých festivalech a v mnoha klubech napříč celou republikou. Pravidelně potom na rezidentních akcích v paláci Akropolis a právě v klubu Radost. Druhým zástupcem je Dolph, který vystoupí v doprovodu saxofonistky Miss Red, která nádherně doplňuje deep housové sety, kterými se Dolph prezentuje. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce MoOn:FX - Formel /NL/

Hotel Tyl Praha 2 (113 metrů)

Hotel Luník Praha 2 (136 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 302 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 448 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (448 m)