Přejít na stránky Ticketpro.cz

Tori Amos

Adresa:

Praha 4, 5. května 65

Termín: 11.6.2014
Vstupné:

790 - 1.390,- KČ

11červen čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


Tori Amos vydá na jaře roku 2014 novinku s názvem „UNREPENTANT GERALDINES“. Titul podpoří na světovém koncertním turné, které odstartuje 7.5.2014 v irském Dublinu a 11.6.2014 se zastaví v Kongresovém centru v Praze.

TORI AMOS VYDÁ NA JAŘE ROKU 2014 NOVINKU S NÁZVEM „UNREPENTANT GERALDINES“. TITUL PODPOŘÍ NA SVĚTOVÉM KONCERTNÍM TURNÉ, KTERÉ ODSTARTUJE 7. 5. 2014 V IRSKÉM DUBLINU A 11. ČERVNA 2014 SE ZASTAVÍ V  KONGRESOVÉM CENTRU. DO PRAHY SE ZPĚVAČKA VRÁTÍ PO PĚTI LETECH OD SVÉ POSLEDNÍ KONCERTNÍ NÁVŠTĚVY U NÁS. TORI AMOS NENÍ TŘEBA NIJAK PŘEDSTAVOVAT, AUTORKA HITŮ JAKO „CRUCIFY“, „SILENT ALL THESE YEARS“, „CORNFLAKE GIRL“ ČI „PROFESSIONAL WIDOW“ PATŘÍ K NEJUZNÁVANĚJŠÍM PÍSNIČKÁŘKÁM, KTERÁ SI SVOU STABILNĚ VYSOKOU ÚROVNÍ DESEK VYDOBYLA RESPEKT KRITIKŮ I POSLUCHAČŮ. 

Tori Amos, jedna z nedůležitějších a nejrespektovanějších umělkyň na hudební scéně za posledních 20 let, oznámila vydání nového alba „Unrepentant Geraldines“.
„Unrepentant Geraldines“ je zpěvaččino
 14. studiové album, které je návratem k její identitě písničkářky krásných současných písní po vydání několika spíše klasickou hudbou inspirovaných a inovativních alb v posledních čtyřech letech. Mezi ně patří např. sezónní  kolekce „Midwinter Graces“, klasikou ovlivněný titul „Night of Hunters“  nebo orchestrální přepracování jejích skladeb na desce „Gold Dust“.

Nahrávka „Gold Dust“ vyšla v říjnu roku 2012 a obsahuje i remix skladby „Flavor“ od DJe Petera Rauhofera, který v únoru tohoto roku obsadil 1. místo v taneční hitparádě časopisu Billboard.

Minulý měsíc Tori Amos uvedla zatím nejambicióznější skladatelský projekt své kariéry.
Londýnském národním divadle měl premiéru muzikál „The Light Princess“, na kterém zpěvačka spolupracovala se spisovatelem Samuelem Adamsonem.
Představení tam bude pravidelně uváděno od konce února 2014.

Album „Unrepentant Geraldines“, podpořené celou řadou jedinečných projektů a zážitků, je dalším krokem v uměleckém vývoji jedné z nejúspěšnějších a nejvlivnějších zpěvaček své generace a zároveň návrat k fascinující a osobní tvorbě, díky které je Tori Amos známá po celém světě.

Tori Amos doposud prodala více než 12 milionů alb, odehrála přes tisíc vystoupení a získala řadu ocenění. Od vydání debutu „Little Earthquakes“ v roce 1992, kde posunula hudební hranice svým osobně intimním stylem psaní skladeb, je Tori Amos obdivována svými  fanoušky, kteří jsou okouzlováni silou i něhou jejích skladeb, stejně jako jejich jízlivou rozhodností a samozřejmě jedinečným zvukem.   
Tori je navíc v mnoha ohledech novátorkou – byla jedním z prvních umělců, kteří nabídli svoji hudbu ke stažení. Své písně nechala ztvárnit jako grafické romány a vytvořila k nim převratná videa. Tori Amos je také známá jako spoluzakladatelka humanitární organizace RAINN, která je ve Spojených státech největší organizací proti sexuálnímu násilí.

Album „Unrepentant Geraldines“ vychází u společnosti Universal a zpěvačka jej podpoří na světovém koncertním turné.

ODKAZY
www.toriamos.com
www.twitter.com/therealtoriamos

www.facebook.com/toriamos

www.facebook.com / mercuryclassics

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tori Amos

Union Hotel PraguePraha (497 metrů)

VIPliving HouseboatPraha (873 metrů)

Royal Court HotelPraha (910 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Novoměstská radnice v Praze Novoměstská radnice v Praze Praha 2 (1 860 m)
Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (2.4 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (1 075 m)