Přejít na stránky Ticketpro.cz

Ondřej Brzobohatý + hosté

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 12.5.2014
Vstupné:

280,-

12květen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypop


Herec a muzikant Ondřej Brzobohatý si květnu odskočí z natáčení pořadu X Factor a představí v rámci klubového turné své nové album. Ondřej vystoupí se svou kapelou a speciálními hosty - Terezou Černochovou a Liborem Boučkem.

Ke svému prvnímu sólovému albu poznamenává: "Můj šuplík i touha hrát a zpívat si své vlastní písně už praskaly ve švech, a tak jsem se rozhodl, že je na čase s tím něco udělat. Album, na kterém tedy zrovna pracuji se bude skládat z písní, které jsou na světě už delší dobu, ale i ze zcela nových, které jsem zatím nenapsal. Pokud bych to měl žánrově specifikovat, bude to takový hybrid jazzu, popu, funku a soulu. Zkrátka všeho, co mám rád."

Album Ondřeje Brzobohatého vyjde u Supraphonu v květnu 2014, pilotní singl And The Oscar Goes To měl ale premiéru už v listopadu minulého roku. Vzhledem k letní pauze Ondřejova bandu bude květnové turné jednou z mála možností vidět Ondřeje vystupovat na živo!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ondřej Brzobohatý +...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (694 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (771 metrů)

The Emblem HotelPraha (848 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (680 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (462 m)