Přejít na stránky Ticketpro.cz

Bára Basiková & Band

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 15.4.2014

15duben čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyclubbingWorldpopindiepunkparty


Bára Basiková & Band + 80s new romance video party DJ Jirky Neumanna - Charitativní koncert na podporu projektu Nový život díky plastice

Bára Basiková & Band + 80s new romance video party DJ Jirky Neumanna

Charitativní koncert na podporu projektu Nový život díky plastice

Support: Nebezpečné známosti

www.novyzivotdikyplastice.cz

www.barabasikova.cz

Zpěvačka Bára Basiková vystoupí se svou kapelou 15. 4. v Lucerna Music Baru na podporu projektu Nový život díky plastice, jehož je letos hlavní patronkou. Těšit se můžete na nové písničky z aktuálního alba Belleville i na největší hity, kterých Bára za celou svou bohatou kariéru nasbírala nepočítaně. Jako support se představí pop-indie kapela Nebezpečné známosti, po koncertě následuje populární 80’s video party DJe Jirky Neumanna, která bude tentokrát zaměřena na  novoromantické, post-punkové a gotické kapely. Výtěžek z této charitativní akce putuje na konto projektu Nový život díky plastice.

Nový život díky plastice je jedinečný charitativní projekt Dr. Tomáše Doležala určený všem, které trápí viditelná a pomocí plastické chirurgie odstranitelná vada na kráse. Cílem projektu je nejen „opravit“ fyzické nedostatky na kráse, ale především navrátit ztracené sebevědomí, psychickou pohodu a žít plnohodnotný život bez mindráků. Nový život díky plastice není lhostejný k druhým a chce pomáhat ještě více! Proto věnuje každý rok veškeré vybrané finanční prostředky od výherkyň (symbolickou částku za operaci) a partnerů projektu těm, kteří se bez cizí pomoci neobejdou, např. onkologickým pacientům v boji s rakovinou.

Všechna videa z obou uplynulých ročníků projektu můžete najít na:

http://www.youtube.com/user/MudrTomasDolezal

 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bára Basiková & Band

Salón v hotelu ElyséePraha (268 metrů)

Best Western Premier Hotel Majestic PlazaPraha (311 metrů)

EA Hotel Crystal PalacePraha (565 metrů)