Přejít na stránky Ticketpro.cz

Radka Fišarová Mon amour, mon ami

Adresa:

Praha 1, Jungmannova 9

Termín: 7.4.2014

7duben čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypopjazzmuzikálfilm


Mon amour, mon ami

Recitál zpěvačky a muzikálové herečky Radky Fišarové, která si zaslouženě  vysloužila pojmenování „česká Edith“.

Divákům a příznivcům francouzského šansonu přináší vzpomínku na legendární zpěvačku Edith Piaf. V programu s neopakovatelnou atmosférou zazní slavné písně Edith Piaf.

2 otázky pro Radku Fišarovou

Na co se můžou diváci vašeho recitálu těšit?

V tomto tento den se mohou diváci a příznivci francouzského šansonu těšit na program, který vám zazpívám společně  s Jazztriem Vladimíra Strnada a smyčcovým Rubín kvartetem, zazní slavné skladby Edith Piaf vedle mnoha dalších z repertoáru např.M.Mathieu či Ch.Aznavoura.  V programu je také mnoho skladeb francouzské filmové hudby, a také vlastních autorských písní Radky Fišarové. Speciálním hostem bude běloruské Unlimited trio.

Kdy jste se poprvé setkala s repertoárem Edith Piaf a francouzskými šansony vůbec? Jak se vyvíjel váš vztah k této muzice?

Je to už přes deset let, co jsem dostala nabídku od Libora Vaculíka a Petra Maláska účinkovat v představení "Edith-vrabčák z předměstí" jako host plzeňského Divadla J.K. Tyla. To byl moment, kdy jsem se opravdu poprvé setkala s Edith Piaf a začala blíže poznávat tento hudební styl. Před těmi více než deseti lety jsem skutečně netušila, že se mi tak vryje pod kůži a že v šansonu v podstatě najdu sama sebe.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Radka Fišarová Mon...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (451 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (840 metrů)

The Emblem HotelPraha (869 metrů)