Přejít na stránky Ticketpro.cz

Para (SK)

Termín: 6.11.2013
Vstupné:

199 Kč, od 24.10.2013 cena 249 Kč.

6listopad čtvrtek 01:00

Žánr: rockpopfestivalelektro


Ve středu 6. listopadu 2013 pokřtí kapela Para, která na Slovensku slaví úspěchy již 18 let, českou edici svého posledního alba Menšina. Stane se tak v pražském klubu Roxy, kde se může konečně také české publikum přesvědčit o jejich kvalitách na vlastní oči!

Ve středu 6. listopadu 2013 pokřtí kapela Para, která na Slovensku slaví úspěchy již 18 let, českou edici svého posledního alba Menšina. Stane se tak v pražském klubu Roxy, kde se může konečně také české publikum přesvědčit o jejich kvalitách na vlastní oči!

Para rozhodně patří k nejlepším slovenským kapelám současnosti, a to nejen co se týče nápaditých náhrávek, ale hlavně živého vystupování! Jejich energická hudba a texty, které vychází z každodenního života, to vše doplněno o vyladěné aranže, dokáže publikum spolehlivě rozžhavit!

Na slovenské koncertní scéně slaví toto seskupení nebývalý úspěch, většina koncertů je vyprodaná a atmosféra na nich jedinečná. Důkazem toho je pravidelný kotel na festivalech Bažant Pohoda či Grape.

Dav jednohlasně zpívá texty a frontmanovi Laskymu “zobe z ruky”! Laskyho doplňuje v rapu, zpěvu a base charismatický architekt Matúš Vallo, podpořený skvělou sólovou kytarou,
nabitými bicími či perkuso-klaviro-elektronickým pultem!

Celkově působí sestava Pary sice lehce nesourodě, ale o to nevšedněji, zajímavěji a osobitěji. Stejně jako jejich muzika...

Poslední album, které pokřtí v pražském Roxy svou českou edici, vydala kapela v loňském roce.

Obsahuje devět písní zaranžovaných pod taktovkou Eddieho Stevense, který spolupracoval například s Janou Kirschner, Freakpower či Moloko. Na desce Menšina naleznete rap, rock, pop, elektroniku i procítěnou milostnou píseň…

Celkově by se styl Pary dal definovat jako “rockrap”, ale každý si najde na albu to své. Určitě by nemělo chybět ve vaší sbírce, jedná se o jeden z nejlepších slovenských počinů roku 2012.

www.para.sk
www.facebook.com/PARA.Brutalna.Zostava

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Para (SK)

Tyn Yard ResidencePraha (298 metrů)

The Emblem HotelPraha (636 metrů)

ValentinskaPraha (752 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (409 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (544 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 093 m)