Přejít na stránky Ticketpro.cz

Coldplace (UK)

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 21.11.2013

21listopad čtvrtek 01:00

Žánr: popfestival


Coldplace jsou tribute band to Coldplay, jehož kvalita a zkušenost na scéně jsou bezkonkurenční. Za dobu existence kapely odehráli Coldplace více než 400 koncertů ve dvaceti zemích světa. Support: The Travelers.

COLDPLACE (UK)

The World's Leading Tribute to Coldplay

Založeno fanoušky Coldplay pro fanoušky Coldplay….

Coldplace jsou tribute band, jehož kvalita a zkušenost na scéně jsou bezkonkurenční. Za dobu existence kapely odehráli Coldplace více než 400 koncertů ve dvaceti zemích světa. Jejich frontman Shane Crofts svým hlasem, zjevem a projevem na  pódiu vyzařuje stejné charisma jako  samotný Chris Martin.

Pravidelně se objevují ve vysílání Sky News a BBC Radio.

Kapela vystoupila na festivalech po boku takových jmen jako je Bob Geldof, KT Tunstall, Ringo Starr a Roxette. Colplace pravidelně účinkují na festivalech Mathew Street Festival, Bospop (Holandsko), Glastonbudget  a na legendárním Fake Festivals. Dostalo se jim pocty vystoupit v rámci oficiálního ceremoniálu England’s Rugby World Cup.

Coldplace přesně vědí, co se očekává od live tribute show - přesnost, muzikálnost, oddanost a vášeň pro hudbu Coldplay. Jejich cílem je zachytit pocit živého vystoupení Coldplay - hudbou, vizuálními efekty, energií a atmosférou.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Coldplace (UK)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (694 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (771 metrů)

The Emblem HotelPraha (848 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (680 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (462 m)