Lenka Nová & The Band

Lenka Nová & The Band

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 2.5.2022
Vstupné:

Na sezení 600 Kč, na stání 350 Kč.

2květen pondělí 21:00

Žánr: koncertyFolk Pop Praha

Umělci: Lenka Nová


Lenka Nová vydala na jaře 2020 úspěšné album Dopisy, které se setkalo u posluchačů s velkým ohlasem a ihned po vydání se stalo nejprodávanějším digitálním albem na českém trhu. Po roční vynucené covidové pauze se Lenka opět vrací na svou oblíbenou pražskou scénu, kde má možnost album posluchačům představit. Přizvala si kapelu, se kterou album nahrávala, složenou ze špičkových muzikantů Mateje Benka (klavír), Josefa Štěpánka (kytara), Rasťa Uhríka (kontrbas) a Miloše Dvořáčka (bicí).

Kromě nových písní zazní i již osvědčené písně s texty Michala Horáčka. Lenka Nová je zkušenou vypravěčkou příběhů s nezaměnitelným podmanivým hlasem, který probudí vaše emoce. Spojení s jejími spoluhráči slibuje nezapomenutelný hudební zážitek.

Lenka Nová začala v první kapele zpívat již ve 14-ti letech. V kapele Laura a její tygři působila krásných dvanáct let, během kterých natočila čtyři desky. Na sólovou dráhu se vydala v roce 2003. Ráda spolupracuji...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Lenka Nová & The Band

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 255 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 395 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (965 m)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (824 m)