Ben Wendel High Heart (USA)

Ben Wendel High Heart (USA)

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 4.11.2021
Vstupné:

Na sezení 600 Kč, na stání 300 Kč.

4listopad čtvrtek 21:00

Žánr: koncertyjazz Praha


Jeden z nejuznávanějších saxofonistů a skladatelů současnosti Ben Wendel je u nás dobře znám jako člen slavné kapely Kneebody (nominace na Grammy), která v Jazz Docku již několikrát s velkým úspěchem vystoupila. Jako hráč, skladatel, aranžér či producent spolupracoval také s mnoha dalšími významnými osobnostmi světové hudby: Ignacio Berroa, Tigran Hamasyan, Antonio Sanchez, Gerald Clayton, Eric Harland, Taylor Eigsti, Snoop Dogg nebo Prince.

Kromě mnoha desek s kapelou Kneebody natočil již pět vlastních sólových alb pro společnosti Edition Records, Sunnyside Records, Motéma Music nebo Concord Records: Simple Song (2009), Frame (2012), What We Bring (2016), The Seasons (2018) a nejnovější High Heart (2020). Pro nahrávání si do studia přizval neskutečnou sestavu hráčů a s velkou částí z nich bude prezentovat nové album i v Jazz Docku. Sám Ben Wendel o albu říká: „…tento projekt odráží moji stálou snahu vytvářet umění, které je osobní a relevantní v dnešní stále neosobnější době. Názvy písní odkazují na různé výzvy, které jsem zažil při komunikaci s globálním publikem. Písně například odkazují na nebezpečí nadužívání technologií, ztráty perspektivy a obyčejnou lidskou touhu spojovat se, komunikovat a pěstovat mezilidské vztahy…“

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ben Wendel High Heart...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 255 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 395 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (965 m)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (824 m)