KURZ DĚJIN UMĚNÍ - kurz 2 - Dějiny umění 20. století

KURZ DĚJIN UMĚNÍ - kurz 2 - Dějiny umění 20. století

Adresa:

Praha 5, Na Cihlářce 10

Termín: 27.9.2021 (pondělí) 27.6.2022
Vstupné:

4500 Kč prezenčně nebo 2900 Kč online

27zář - 27čer celý den

Žánr: ostatní akce


OD SECESE K RŮŽOVÉMU TANKU - TÉMATA Z DĚJIN UMĚNÍ 20. STOLETÍ

18 lekcí probíhá každé druhé pondělí od 27.9.2021 v 19 hodin. Délka lekce je přibližně 1,5 hodiny.

Kurzy dějin umění probíhají v unikátním prostředí hlavního sálu Winternitzovy vily již od jejího otevření veřejnosti a těší se velké oblibě. Lekce vedou zkušené a milé přednášející Mgr. Maria Černá Pivovarová, PhDr. Eliška Zlatohlávková, Ph.D, Mgr. Kristýna Jirátová, Ph.D, které disponují nejen znalostmi, ale snaží se vám také přinést aktuální zprávy o novinkách, kontextu, nebo výstavách souvisejících s daným tématem. Před každou přednáškou obdržíte elektronicky osnovy dané přednášky, které vám pomohou se zorientovat v tématu a slouží pro vás také jako archiv probraného učiva. V rámci přednášky je možné si prohlédnout i prostory vily a aktuální výstavu.

Každou přednášku budeme zároveň vysílat online, ve stejném čase jako bude probíhat fyzická přednáška ve vile. Pokud tedy z jakéhokoliv důvodu pro vás nebude možné přijít na přednášku přímo k nám, nepřijdete o ni a můžete ji sledovat z pohodlí vašeho domova. Přednášky vám budou poté ještě 7 dní k dispozici.

Pokud preferujete přednášky z pohodlí vašeho gauče, nebo pokud se místa ve vile vyprodají, nabízíme vám možnost zakoupit pouze online licenci na celý kurz. Funguje to tak, že dostanete do e-mailu přihlašovací údaje na daný kurz a společně s osnovami jej budete moci sledovat ze stránek https://kurzyvevile.cz online na vašem počítači. Přednáška je pak k dispozici ještě dalších 7 dní.

Cena za kompletní balíček - Prezenční výuka (možnost fyzické přítomnosti ve vile i online přístup) - 4500 Kč.

Cena pouze za online licenci - 2900 Kč. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce KURZ DĚJIN UMĚNÍ -...

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 787 metrů)

VIPliving HouseboatPraha (2.3 km)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (2.4 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (2.4 km)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (2 km)