Taste Fake Meat

Adresa:

Praha 1, Na Poříčí 1067

Termín: 30.8.2021 v 12:00 hod. (pondělí)

30srpen pondělí 12:00

Žánr: festivaly


Přijďte 30. srpna do domu Černá labuť Na Poříčí, který je největším centrem vegetariánské a veganské kultury u nás, a zažijte etické gurmánské hody. V 8. patře Černé labuti proběhne odborná soutěž mezi výrobci delikátních umělých mas v tepelné úpravě, jako jsou Mooi, Loving Hut, Veganz, Puroland, Wheaty, VeganGrill, Kalma, The Vegetarian Butcher a další.

K ochutnávce bude řada dalších produktů od českých i německých výrobců. V 1. a 2. patře Černé labuti, na ploše 800 metrů čtverečních, pak proběhne ochutnávka od dalších výrobců umělých mas, které budou k dostání v prostorách obchodu Vegan World, partnera akce Taste Fake Meat, a v restauracích Loving Hut a Mooi. Gurmánskou akci doprovodí osvětový program, který ukazuje nejen na gurmánské kvality umělého masa, ale také na etický a ekologický rozměr nahrazování zvířecího masa rostlinnými alternativami.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Taste Fake Meat

Hotel Urban CremePraha (163 metrů)

Hotel Republika & SuitesPraha (170 metrů)

EA Hotel Embassy PraguePraha (204 metrů)