Oran Etkin & Band + Chocofly

Oran Etkin & Band + Chocofly

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 29.8.2021 v 21:00 hod. (neděle)
Vstupné:

Do 26 let: 280 Kč, nad 26 let: 420 Kč, jednotná cena sezení: 570 Kč.

29srpen neděle 21:00

Žánr: koncerty


Oran Etkin (USA) (modern jazz):

Oran Etkin je mistrný newyorský jazzman, vynikající klarinetista, držitel ceny Grammy a stálá položka v inventáři Mladí ladí jazz. Do své jazzově energické tvorby absorbuje hudební vlivy z Afriky, Dálného východu, Evropy či Izraele, odkud pochází. Dalo by se říci, že právě Oran Etkin je upřímným pionýrem “world music” v jejím pravém slova smyslu, neboť do své palety harmonií a motivů zahrnuje neobvykle bohaté spektrum hudebních tradic. I v našich končinách máme co do pestrosti hudebních tradic co nabídnout. Pro toto jedinečné vystoupení v Jazz Docku vznikne improvizované těleso s několika významnými českými a slovenskými hudebníky.

Chocofly (CZ) (fusion):

Koncerty pražské kapely Chocofly mají vždy ten správný groove a větší než malé množství improvizačních pasáží. Na jejich poslední EP Arnold se vešla trojice fusion jazzových skladeb ArnoldNomad Black City. Každá z nich odráží různá spektra nálad, od funky až po minimalistické pasáže inspirované východní tradicí.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Oran Etkin & Band +...

Dancing House - TanÄŤĂ­cĂ­ dĹŻm hotelPraha (405 metrů)

AndÄ›l Apartmány PrahaPraha (425 metrů)

Hotel ArbesPraha (524 metrů)