Daniel Bulatkin & Tom Smith Septet – Křest CD

Daniel Bulatkin & Tom Smith Septet – Křest CD

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 26.8.2021 v 21:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

Sezení 270 Kč / 170 Kč

26srpen čtvrtek 21:00

Žánr: koncerty


Tom Smith (24) je excelentní jazzový saxofonista, flétnista a klarinetista žijící v Londýně. Je dvojnásobným finalistou prestižní soutěže „BBC Young Jazz Musician“. Je absolventem Royal Academy of Music a leaderem saxofonové sekce big bandu „National Youth Jazz Collective“. Tom koncertuje pravidelně po celé Velké Británii se svými vlastními skupinami a jako sideman v jiných kapelách, stejně jako se účastní práce v mnoha dalších hudebních souborech, muzikálech a ve vzdělávacích dílnách. Pan Smith je také velmi aktivní skladatel a aranžér, píše především pro své septeto a trio, ale také pro mnoho dalších rozmanitých souborů, od skladeb pro saxofonové kvarteto až po sestavou rozsáhlé big bandy.

Jedna z jeho úspěšných rozsáhlých kompozic byla vysílána na BBC4 a Radiu 3. Tom hrál již mnoho prestižních koncertů na impozantních místech: s Davem Hollandem a jeho newyorskou kapelou v dolní sněmovně (House of Commons), s mládežníky z NYJO v horní sněmovně (House of Lords), hrál fúzi indické hudby a jazzu v Queen Elizabeth Hall a big bandový koncert s Davem Liebmanem v Royal Academy of Music. Jeho debutové album Gecko z roku 2020 produkované britskými hvězdami Timem Garlandem a Gwilymem Simcockem sbírá velice pozitivní ohlasy kritiků.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Daniel Bulatkin & Tom...

Dancing House - TanÄŤĂ­cĂ­ dĹŻm hotelPraha (405 metrů)

AndÄ›l Apartmány PrahaPraha (425 metrů)

Hotel ArbesPraha (524 metrů)