Pohádkový workshop / literární dílna pro děti

Pohádkový workshop / literární dílna pro děti

Adresa:

Praha 1, Revoluční 655/1

Termín: 14.7.2021
Vstupné:

zdarma

14červenec středa 15:00

Žánr: ostatní akceworkshop výstava pohádky božena němcová praha zdarma kotva svět pohádek boženy němcové rodina děti


Pojďme se společně vydat do krajiny nejznámějších pohádek našeho dětství. Znovu objevit a nejmladším návštěvníkům tímto představit oblíbené hrdinky a hrdiny klasických knižních příběhů. Workshop se koná v rámci doprovodného programu k výstavě Svět pohádek Boženy Němcové.
 
Zkusíme na pohádky tentokrát nahlédnout mírně netradičním způsobem a být svědky jejich proměny v čase. Připomeneme si, že mnohá ponaučení, která z nich plynou, jsou prospěšná a platná dodnes.
 
Rádi bychom vás tímto přizvali do naší literární dílny a nabídli vám vodítko, jak přiblížit klasické texty staré mnoho desítek let dnešnímu dětskému čtenáři. Ukážeme vám cestu, jak v dětech probudit zájem o aktivní četbu a podpořit jejich vlastní autorskou tvorbu.
Pokud jste tedy příznivci pohádek a je vám něco mezi 5 a 10 lety, vezměte své dospělé a přijďte si dílnu vyzkoušet. Užijeme si spoustu zábavy.
 
Sejdeme se ve středu v 15:00 u pokladen před výstavou Svět pohádek Boženy Němcové (OD Kotva, 4. patro). Workshop je ZDARMA. 
 
Více se o výstavě dozvíte v podcastovém rozhovoru s kurátorkou Zuzanou Tóthovou v rámci série Proudcast Informuji.cz!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pohádkový workshop /...

Hotel Paříž PrahaPraha (77 metrů)

Buddha-Bar HotelPraha (134 metrů)

Grand Hotel BohemiaPraha (147 metrů)