Noc s legendou – Rytmus

Noc s legendou – Rytmus

Adresa:

Praha 1, Václavské náměstí 840/5

Termín: 26.8.2021 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

790 – 1490 Kč

26srpen čtvrtek 19:00

Žánr: koncertyshow hudba rap noc s legendou rytmus patrik vrbovský praha

Umělci: Rytmus


Přinášíme Vám další Noc s legendou z dílny VDN Promo. V rámci prémiového eventu dorazí do pražského klubu Goldfingers skutečná legenda a král československého rapu Patrik "Rytmus" Vrbovský, který je hlavní hvězdou akce Noc s legendou vůbec poprvé.

V multimediální show bude nejen vyprávět svůj příběh, zazní také jeho největší hity a nouze nebude ani o hvězdné hosty, jenž jsou zatím překvapením. V rámci večera budete mít exkluzivní možnost vydražit si některé artefakty z Rytmusovi kariéry. Zakoupením vstupenky získáte automaticky účast na Meet and Greet a z večera si odnesete i společnou fotografii s hlavní hvězdou.

"Možná jste si mysleli, že ten příběh znáte, ale pravda je jen jedna." 

Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský je slovenský rapper, popový zpěvák, zakladatel skupiny Kontrafakt, který vystupuje také sám a ve spolupráci s jinými týmy a zpěváky. Je označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Noc s legendou – Rytmus

Hotel Ambassador Zlatá HusaPraha (37 metrů)

Pytloun Boutique Hotel PraguePraha (113 metrů)

Hotel Adria PrahaPraha (166 metrů)