Forq (USA)

Forq (USA)

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 1.7.2021 v 21:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

Sezení 600 Kč / 300 Kč

1červenec čtvrtek 21:00

Žánr: koncertyfunkkoncerty


První velkou zahraniční kapelou a zároveň zahajovacím koncertem festivalu Jazz Čtyř Kontinentů bude vystoupení neo-funkové kapely FORQ!
 
Skupinu založil klávesista kapely The Rudder Henry Hey, který v minulosti spolupracoval s lidmi jako Jeff “Tain“ Watts či David Bowie. Spojil síly s basitou Michaelem Leaguem (zakladatel Snarky Puppy), kytaristou Chrisem McQueenem (Myron Butler, Lucy Woodward) a bubeníkem Jasonem “JT” Thomasem (Roy Hargrove, Marcus Miller, D’Angelo) a vytvořili jakýsi all-star band složený z největších mistrů newyorské neofunkové scény. V repertoáru kapely se mísí jazz, rock, funk i hip-hop a jejich hudba je divoká, hravá, oduševnělá a bohatá jak na hudební inteligenci, tak na zemité taneční groovy. Namísto Michaela Leaguea vystoupí neskutečný funkový basista Kevin Scott.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

23červen středa 21:00

24červen čtvrtek 21:00

27červen neděle 21:00

28červen pondělí 19:00

Ubytování v okolí akce Forq (USA)

Dancing House - TanÄŤĂ­cĂ­ dĹŻm hotelPraha (405 metrů)

AndÄ›l Apartmány PrahaPraha (425 metrů)

Hotel ArbesPraha (524 metrů)