Dara Rolins / Nablízko

Dara Rolins / Nablízko

Adresa:

LIVE stream

Termín: 16.5.2021 v 20:00 hod. (neděle)
Vstupné:

450 Kč

16květen neděle 20:00

Žánr: koncertyhudba koncert online live stream unplugged akustický

Umělci: Dara Rolins


V době, kdy už více než rok nemá možnost setkat se s Vámi tváří v tvář v klubech, koncertních sálech nebo amfiteátrech, přichází Dara Rolins se svým jediným a jedinečným on-line koncertem, který nazvala výstižně Nablízko. Fanoušci se tak mohou těšit na starší i úplně nové skladby Dary v nových, tak trochu unplugged aranžmá, tentokrát bez tanečnic, v doprovodu kapely, smyčců i skvělých vokalistek.

Čeká vás jedinečná hudební událost, která se již v budoucnu nebude opakovat. Z unikátního prostoru Skybar hotelu The President Praha vám až do domu přineseme exkluzivních 60 minut hudby a zábavy s Darou, která vám v ten večer chce být nablízku:)…

Přenos začne v neděli 16. května od 20:00 na této adrese: live.ticketstream.cz/dararolinsPo zakoupení vstupenky, v potvrzovacím emailu obdržíte přístupový. Každý unikátní kód umožňuje jeden přístup k přenosu a vždy pouze z jednoho zařízení.

Pozor: Přístupový kód bude po aktivaci zneplatněn a přístup ke sledování bude umožněn pouze do 16.5. 23:59. Zakoupený kód na přenos není platný pro sledování záznamu.

Dara Rolins, vlastním jménem Darina Rolincová, rozená Gambošová, je slovenská zpěvačka.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce