LIVE stream - Světový den divadla v Aréně

LIVE stream - Světový den divadla v Aréně

Adresa:

LIVE stream

Termín: 27.3.2021
Vstupné:

zdarma

27březen sobota 18:30

Žánr: divadloSvětový den divadla Velikonoce live stream online zdarma


Letos to bude už podruhé, co oslavíme Světový den divadla na dálku, bez přítomnosti diváků... Jakkoli to může být pro vás i pro nás frustrující, snažíme se neklesat na duchu, ale upírat své zraky, společně v duchu povzbudivých slov Helen Mirren, k lepším zítřkům. Právě proto věříme, že Velikonoční zázrak (tedy příběh O nejslavnějším zmrtvýchvstání) je pro tuto příležitost tou správnou inspirací – protože sami doufáme, že se již brzy dočkáme zázraku v podobě zmrtvýchvstání živé kultury. Snad ani nemusíme dodávat, že v našem podání budeme Světový den divadla slavit nejen ve znamení nadcházejících Velikonoc, ale především ve znamení osobitého humoru... a nebude chybět ani hudební souboj dobra a zla!

Živý stream můžete sledovat prostřednictvím facebookové události v sobotu 27. března od 18.30 hod. Záznam streamu pak bude možné zhlédnout jak přímo na našem facebooku, tak i na našem YouTube kanále a samozřejmě i na našich webových stránkách.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?