Přejít na stránky Ticketpro.cz

Kid Koala

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 3.3.2013

3březen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyelektrojazzhiphopbluestechno


Kid Koala přijede do Prahy představit své 12bitové blues. Kid Koala se s touto novinkou vydal také na “Kid Koala’s 12-Bit Blues Vinyl Vaudeville show “ turné a 3. března 2013 si budete moc tuhle parádu vychutnat živě v pražském Lucerna Music Baru.

Kid Koala přijede do Prahy představit své 12bitové blues

Dlouho předtím, než se stal Kidem Koalou, zatoužil Eric San po sampleru E-mu SP-1200 – této Arše úmluvy hiphopové produkce, kterou používali jeho idoly a hrdinové a které dodali fanoušci rapu po celém světě legendární, nadpřirozenou moc. Bohužel si také spočítal, že by musel doručit kolem osmi milionů novin, aby si ho mohl pořídit. Jenže teď, když Eric dosáhl třicítky, přišel ta kouzelná chvíle a on si tuhle mašinku koupil. Hudební produkce od té doby hodně pokročila, takže Eric začal vymýšlet, co s ním. Jako by se rok po roku vracel do svého mládí. Trochu si se samplerem hrál a nápad byl tady. Blues vždycky ořezávalo hudbu na samou dřeň a to samé dělá i SP1200. Tři dny cupoval a znovu sestavoval skladby na album nazvané “12 Bit Blues.” Nepoužil žádný sekvencovací software – jen tlačítka sampleru a multitrack a všechno zahrál v reálném čase. Teprve pak se ke všemu vrátil a přidal pár dalších partů.

Výsledkem je hodně syrové, naléhavé a podivně krásné album, podobně jako hudba, která jej inspirovala. Ve snaze vytěsnit a překonat technologii, s kterou pracuje, Eric oživuje nadpřirozené podivno bluesové muziky z dob dávno předtím, než se blues stalo oblíbeným cílem různých reklam na pivo a fetišem marketingových expertů středního věku. Tohle je hudba, při které vám naskočí husí kůže. Tak je opravdová, tak je silná.

Kid Koala se s touto novinkou vydal také na “Kid Koala’s 12-Bit Blues Vinyl Vaudeville show “ turné a 3.března 2013 si budete moc tuhle parádu vychutnat živě v pražském Lucerna Music Baru.

Možnost zakoupit COMBO TICKET na koncerty 3.3.2013 KID KOALA 4.3.2013 LUNICE

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kid Koala

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (696 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (772 metrů)

The Emblem HotelPraha (849 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (680 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (463 m)