Přejít na stránky Ticketpro.cz

Please The Trees with special guest: Ali Warren (UK) Grand

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 22.1.2013

22leden čtvrtek 01:00

Žánr: jazzpopfestivalblues


Pouhých pár měsíců po oceňované třetím řadovém albu A Forrest Affair pokřtí PLEASE THE TREES svoji další nahrávku ...

Pouhých pár měsíců po oceňované třetím řadovém albu A Forrest Affair pokřtí PLEASE THE TREES svoji další nahrávku, tentokrát půjde o společné EP natočené se sborem seniorů Elpida. Před dvěma lety se skupina spojila s pěveckým sborem seniorů Elpida a v této netradiční sestavě vystoupila v českých i moravských klubech a také na velkých pódiích letních festivalů. Z úspěšné a naplňující spolupráce vzešlo společné EP, kde kromě písní z repertoáru Please The Trees najdete také písně původní, které Václav Havelka složil výhradně pro tento společný projekt. Obě původní Havelkovi písně jsou v češtině, což zvýrazňuje unikátnost projektu. Jak v Please The Trees tak i pod sólovým monikerem selFbrush zpívá totiž výhradně anglicky. Václav Havelka byl od samého počátku tváří kampaně za pozitivní vnímání stáří, kterou obecně prospěšná společnost Elpida realizuje. Pokud chcete slyšet Please The Trees, jak zpívají česky a ještě navíc v doprovodu dvacetičlenného sboru vokalistek, kterým je dohromady víc než 1500 let, nenechte si ujít unikátní koncert, na kterém bude společné EP s názvem Please The Trees amp; Elpida pokřtěno. Please The Trees společně se sborem Elpida vystoupí v úterý 22. ledna v pražském Paláci Akropolis. Koncertu bude předcházet unikátní workshop Proměň svoji babičku.

Speciálním hostem koncertu bude anglický písničkář Ali Warren, jenž se poprvé představil se svojí doprovodnou kapelou českému publiku na festivalu United Islands České Spořitelny 2012. Britský třiadvacetiletý písničkář původně chtěl být saxofonistou, pak ale ve škole zaslechl blues Lead Bellyho, Roberta Johnsona a Johna Lee Hookera a bylo rozhodnuto – tím „jeho“ nástrojem bude kytara. Od toho už byl jen krůček k psaní vlastních písniček a doslova útěku z rodného Somersetu do Londýna. Tam se mladý adept „hudby o něčem“ protloukal, jak se dalo, bez libry v kapse obrážel „open mic“ klubové programy, občas předskakoval známějším a posléze s vlastními vystoupeními získával čím dál lepší pověst. Zatím má na kontě první EP a spolu s doprovodnou kapelou připravuje svoje debutové album.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Please The Trees with...

Žižkovská televizní věžPraha (201 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (609 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 603 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (194 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 610 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 417 m)