Přejít na stránky Ticketpro.cz

Incognito (UK)

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 5.11.2012

5listopad čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyjazz


THE BEST OF UK

THE BEST OF UK

Dlouhodobý ůspěch skupiny Incognito je jedním ze skvělých úspěchů britské hudby posledních tří desetiletí. Incognito je dnes jedna z mála kapel, které se staly fenomenálními představiteli určitého hudebního stylu. Kytarista, skladatel a producent Jean-Paul 'Bluey' Maunick sestavil Incognito v roce 1980 a kapela dnes slaví neuvěřitelných 32 roků pozitivních vibrací a jazzově funkové hudby.

I po 32 letech dobrodružná pouť Blueyho a Incognita neúnavně pokračuje. Od skvělých hitů ve světových hitparádách k produkci umělců jako jsou Chaka Khan, Philip Bailey a George Benson - místo Blueyho Maunicka je mezi nejlepšími muzikanty světového globálníhol soulu. Incognito jsou učitelé i léčitelé. A dle Blueyho slov i baviči - to prý až ale na třetím místě. 5.listopadu v pražském Lucerna Music Baru si budete moci vychutnat všechny jejich tři podoby - a věřte, že to bude výjimečný zážitek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Incognito (UK)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (699 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (771 metrů)

The Emblem HotelPraha (850 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (678 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (467 m)