LIVE stream - Wardruna - First Flight of the White Raven

LIVE stream - Wardruna - First Flight of the White Raven

Adresa:

LIVE stream

Termín: 26.3.2021

26březen pátek 21:00

Žánr: ostatní akceNeofolk Ambient Temný folk Norský folk live stream online


I když žijeme v úplně jiné oblasti obklopeni jinou kulturou, severská formace WARDRUNA připomíná, že hluboké kořeny každého z nás sahají do minulosti k přírodním duchům trvale propojených v komplexnosti vesmíru. Wardruna nemá žádné hranice. Překračuje čas, jazyk i hudební žánry. Einar Selvik, zpěvák a vrchní persona souboru, totiž říká, že „přestože to, co prezentujeme, je severské, naše postupy jsou univerzální, protože když se podíváte do minulosti, vše je velice všeobecné a zároveň věčné… vše je zrozeno v přírodě, což je i přesně to, oč ve Wardruna jde.”

Obrat člověka k přírodě a její ochrana, připomenutí tradic a jejich původu, které jsou spirituálně nekonečné a neměnné, a samozřejmě i možnosti naší nápravy. „Každý může být strůjcem změny, pokud začne u sebe,” jsou Einarova slova. A na toto vše po předchozí trilogii „Runaljod“ (čerpající z runové, proto-norské abecedy) také navazuje nové album „Kvitravn“ (Bílý havran), které vyšlo 22. ledna.

LIVE stream

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

12listopad pátek 20:00