Představení studie Sluneční náměstí

Představení studie Sluneční náměstí

Termín: 9.3.2021

9březen úterý 19:00

Žánr: ostatní akcearchitekturasetkáníonline


Oficiální představení návrh architektonicko-urbanistické studie "Sluneční náměstí a pěší korzo Seydlerova"

V rámci diskuze vám představíme návrh architektonicko-urbanistické studie "Sluneční náměstí a pěší korzo Seydlerova". Jedná se o významné centrum Městské části Prahy 13, sídlo významných veřejných institucí a vstupní bránu do sídliště Nové Butovice. Studie stanovuje regulaci pro stavby, které v území umožňuje územní plán a rozvíjí současný veřejný prostor. Sluneční náměstí a jeho přilehlé okolí by se tak mělo stát místem odpočinku, rekreace, setkávání, centrem umění a služeb. 

Hlavní město Praha zadalo na podzim roku 2019 IPR úkol, vytvořit koncepční architektonicko-urbanistickou studii. Studii zpracovává atelier ARCHUM architekti. V první části večera vám bude představena studie. Slovo dostanou zástupci IPR Praha, městské části Praha 13, investora i autora studie.

V druhé části večera bude prostor pro vaše dotazy a diskuzi. Dotazy můžete klást pomocí aplikace slido.com pod heslem #slunecninamesti

Akce probíhá z důvodů vládních opatření pouze online. Přenos můžete sledovat zde: https://www.campuj.online/zive

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Představení studie...

Dancing House - TanÄŤĂ­cĂ­ dĹŻm hotelPraha (372 metrů)

Hotel Antik CityPraha (538 metrů)

Radisson Blu Hotel PrahaPraha (557 metrů)