LIVE stream - Kateřina Marie Tichá

LIVE stream - Kateřina Marie Tichá

Adresa:

LIVE stream

Termín: 13.12.2020
Vstupné:

zdarma

13prosinec neděle 19:00

Žánr: koncertypop live stream online

Umělci: Kateřina Marie Tichá


Je to už více než měsíc, kdy zpěvačka a autorka Kateřina Marie Tichá představila veřejnosti své debutové album Sami (2. října 2020). Ihned po vydání sklidilo nadšené ohlasy nejen u posluchačů, ale i odborné kritiky. Písně Sami a Zničená zem se staly úvodními singly a dostaly svoji filmovou podobu. Oba videoklipy se dočkaly zasloužené pozornosti nejen na sociálních sítích. Nyní zpěvačka představila akustickou verzi písně Kolemjdoucí a oznámila, že svoji desku Sami přehraje pro své posluchače v rámci živého streamovaného koncertu v neděli 13. prosince.

V době, kdy je nemožné vystupovat veřejně, se Kateřina rozhodla představit své nové album fanouškům právě v akustické podobě. Živý streamovaný koncert proběhne 13. prosince 2020 z nahrávacího studia RePrague v pražských Dejvicích.

Koncert se bude živě přenášet na sociálních sítích Kateřiny Marie Tiché.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce