Prosecco & Food Festival

Prosecco & Food Festival

Adresa:

Praha 2, Riegrovy sady

Termín: 28.8.2020 29.8.2020

28srp - 29srp celý den

Žánr: ostatní akcegastronomie víno prosecco jídlo degustace praha léto víkend


Prosecco je stále trendy a vy tak můžete uspokojit vaši touhu po tomto unikátním šumivém víně. Nejlepší Prosecco je to, které si můžeš vychutnat s přáteli. Již tradiční festival se koná v pátek 28. a v sobotu 29. 8. 2020 a je nově umístěn do nádherného prostředí Riegrových sadů.

 U stánkových prodejců najdete nejen průřez široké nabídky všech značek prosecca na našem trhu, ale i perlivá vína z Itálie a Čech. Street Food prodejci nachystali pestré menu tradičních specialit z celého světa, ale i rozličné novinky, které už jsou, nebo možná po festivalu budou trendy, stejně jako prosecco.

Pozitivní novinkou pro vás je i to, že na akci je vstup zdarma! Vy se tak můžete pohybovat volně po celém parku a užít si například nádhernou a jedinečnou vyhlídku na Prahu. Prosecco & Food Festival je totiž slavností bez hranic.

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pátek 28.8. od 15:00 do 22:00
Sobota 29.8. od 12:00 do 22:00

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prosecco & Food Festival

Žižkovská televizní věžPraha (719 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 026 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 199 metrů)