Struny podzimu - koncert britského houslisty Daniela Hopea

Struny podzimu - koncert britského houslisty Daniela Hopea

Adresa:

Praha 1, Slovanský ostrov 226

Termín: 19.9.2020

Žánr: koncertyvážná hudba hudební festival Struny podzimu


Letošní 24. ročník hudebního festivalu Struny podzimu nabídne 19. září koncert houslisty Daniela Hopea na hladině Vltavy. Britský umělec zahraje na plovoucí scéně mezi mostem Legií a Slovanským ostrovem. Společně s dvacetičlenným českým ansámblem Epoque Orchestra provede program Vivaldi - Recomposed, novodobou verzi Čtvera ročních období od skladatele Maxe Richtera.

Pro tento účel vznikne u Slovanského ostrova jak scéna pro umělce, tak hlediště z pontonů, do kterého se pohodlně usadí až 1 000 diváků.

Struny podzimu se uskuteční ve dvou blocích - v září venku, v listopadu uvnitř. V září v Praze kromě Daniela Hopea vystoupí jazzový kontrabasista Avishai Cohen. V koncertních sálech se v listopadu představí berlínští průkopníci akustického techna Brandt Brauer Frick Ensemble, kontratenorista Andreas Scholl, brazilskou bossa novu zahraje Vinicius Cantuaria a na závěr vystoupí Jiří Suchý ve scénickém Recitalu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Struny podzimu - koncert...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (364 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (906 metrů)

ValentinskaPraha (977 metrů)