Studio 54, Praha 1

Studio 54

Praha 1, Hybernská 38

1
Není tu akce, kterou Studio 54 pořádá? Přidej ji
  • Byli tady (1)
  • Ohodnoť místo
  • www.studio54.cz

STUDIO 54 - LEGENDÁRNÍ PRAŽSKÝ AFTERKLUB

 

Historie dnes již legendárního pražského afterklubu Studio 54 sahá až do roku 2001, kdy odstartoval své působení na poli taneční scény.

 

Za tuto dobu se klub právem dostal mezi nejlepší kluby v České republice a pravidelně v něm vystupují přední čeští dj´s, mezi které patří například Tommy Rogers & Peet, Enrico, Lafayette, Loutka a spousta dalších dj´s, kteří tvoří podobu domácí elektronické scény současnosti.

 

Kromě pravidelných čtvrtečních a víkendových afterparties, které startují vždy ve 4 hodiny ráno, klub spolupracuje s předními českými promotéry na festivalech jako je například Creamfields, Cosmic Trip či Mácháč, na kterých se tento klub objevuje jako samosatné pódium, kde vystpují především jeho rezidenti a speciální hosté. Za zmínku rozhodně stojí i oficiální afterparties po mega akcích typu Sensation, Transmission nebo Tiësto.

 

Mimo afterparties můžete k atmosféře tohoto renomovaného klubu přičichnout na jeho pravidelné rezidentní noci v prestižním českém klubu Mecca - Studio 54 Night, která se těší velké popularitě mezi clubbery.

 

Více informací o aktivitách předního českého afterklubu Studio 54 naleznete na www.studio54.czStudio 54 a okolí - aktuální program

Tento klub si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Studio 54: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Café Louvre Praha 1 (1 348 m)
Pentahotel Prague Praha 8 (1 557 m)