Živé Kvety 2020 v Praze

Živé Kvety 2020 v Praze

Adresa:

Praha 1, Národní 116

Termín: 27.5.2021 v 20:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

předprodej 200 Kč, na místě 250 Kč

27květen čtvrtek 20:00

Žánr: koncertyrock folk rock and roll

Umělci: Živé kvety


Z důvodu rozhodnutí kapely se koncert přesouvá na 27. května 2021. Reagují tím na zhoršující se epidemickou situaci v Bratislavě, kde žijí, a do odvolání neplánují hrát žádné klubové koncerty. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení!

Živé kvety, múza československé indie rockové scény.

Živé kvety vznikly již v roce 1994 s frontmankou a textařkou Lucií Piussi a novinářem-kytaristou Peterem Bálikem v čele. Tato dvojice dodnes tvoří základní stavební a tvůrčí kámen kapely. Fungování skupiny bylo v minulosti úzce spjato s bratislavským divadlem Stoka, kde doprovázeli několik divadelních her. Nahráli tam i své album Sloboda a odehráli několik nezapomenutých koncertů. Živé kvety vkládají v posledních letech do svých textů i názory na aktuální dění ve světě i na domácí půdě. Např. píseň To čo nás spaja je protkáná několika metaforami i odkazem a vzpomínkou na Juraje Kušnierika – výborného novináře. „To, čo nás spája, je silnejšie ako to, čo nás delí.“ V září 2019 vydali své nejnovější album Salto na rozlúčku.

Živé kvety je slovenská rocková skupina, která vznikla v Bratislavě roku 1994. V jejím čele stojí písničkářka, herečka a spisovatelka Lucia Piussi, jejíž charisma a texty dodávají tvorbě skupiny originální poetiku....

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Živé Kvety 2020 v Praze

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (494 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (550 metrů)

ValentinskaPraha (616 metrů)