Illuminati.ca v Praze

Illuminati.ca v Praze

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 1.12.2021
Vstupné:

250 Kč

1prosinec středa 19:30

Žánr: koncertyrock

Umělci: Illuminati.ca


PŘELOŽENO NA 1. 12. 19:30 HOD.

Quantum Rebel Rock – skupina nové rockové doby. Vévodí jí legendární bubeník Jirka George Hrubeš a nekompromisní zpěvačka Jana Uriel Kratochvílová. Toto naprosto grandiozní Alchemické propojení přináší hudební rockové zázraky, nabité super energií, mega dynamickými vibracemi, mistrovskou hudební mozaikou, kde se střídají nové úderné rockové skvosty z nových CD posledních let, jako jsou TRINITY, RUBY ROSE MAYHEM a zbrusu nové album ANARCHY& ECSTASY 2020, které se bude křtít přímo na koncertě 27.11!

Vše ozdobené drahokamy hitů, jako např. “Kapradina”, „Copánky“ či “Publikum”, všem u nás moc dobře známé! Nenapodobitelná Rocková Show Illuminati.ca je vždy korunovaná naprosto fenomenální image a kostýmy Uriel s vokální expresí nejunikátnější zpěvačky doby. Součástí je i taneční expresivní seskupení Meta Dance. Koncert skupiny Illuminati.ca je absolutní hudební zážitek, na který se nikdy nezapomíná!

Skupina Jany „Uriel“ Kratochvílové. Kapelníkem je Jiří George Hrubeš, v současné sestavě (2016) skupiny jsou kytaristé David Pavlík, Jan Peš a baskytarista Jan Poky Pokorný. Koncertní show doplňuje dada-trio (a někdy duo) Meta...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Illuminati.ca v Praze

Žižkovská televizní věžPraha (208 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (613 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 603 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (202 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 604 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 412 m)