Cavalluna – Tajemství věčnosti

Cavalluna – Tajemství věčnosti

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 27.2.2021 (sobota) další termíny

27únor sobota 14:00

Žánr: ostatní akceshow koně rodina děti akrobacie


Nejpopulárnější evropská rodinná koňská show Apassionata se vrací do pražské O2 areny s novým představením pod názvem Cavalluna – Tajemství věčnosti. V prosinci 2016 se v Praze uskutečnila poslední show Apassionata – Kino snů, kterou navštívilo více než 20 000 návštěvníků. Poté produkce zahájila přípravy zbrusu nové show, kterou 27. února 2021 od 14 a 19 hodin poprvé představí v pražské O2 areně i tuzemským fanouškům.

Cavalluna odhalí novou show vycházející ze sedmnácti let zkušeností a profesionálního produkčního týmu i hlavních protagonistů ve více než 30 městech. Jedinečné kvality představení dodávají jak krásná zvířata, tak i profesionální jezdci a akrobaté. Nezapomenutelné choreografie předvedou Luis Valença, Bartolo Messina, Sebastián Fernández, Sylvie Willms a další členové jezdecké akademie Hasta Luego Academy.

Cavalluna – Tajemství věčnosti slibuje spektakulární jezdecké výkony kombinované s artistickými prvky a emocemi nabité hudební kompozice – to vše spojené pohádkovým příběhem. Mamey, krásná dcera tajemného kmene se vydává na cestu napříč střední Amerikou, aby navrátila Kámen věčnosti jeho právoplatným majitelům, svému lidu. Na cestě se potká s mladým farmářem Joaquimem, který putuje za stejným cílem – společně se tak vydají za napínavým dobrodružstvím. Odhalí nakonec „Tajemství věčnosti“?

Detaily tohoto uměleckého díla fascinují návštěvníky všech věkových kategorií po celé Evropě. Cavalluna kombinuje dechberoucí výkony, harmonii mezi člověkem a zvířaty a nečekaná překvapení přímo před očima diváků.

Další termíny akce

27.2.2021 14:00 (sobota) Přidat do kalendáře
27.2.2021 19:00 (sobota) Přidat do kalendáře
Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Cavalluna – Tajemství...

Hotel Relax InnPraha (412 metrů)

A&O Hotel Praha Metro StřížkovPraha (2.4 km)

Hotel EhrlichPraha (2.4 km)