Groove Dock - Jazz to Dance

Groove Dock - Jazz to Dance

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 15.2.2020 v 22:00 hod. (sobota)
Vstupné:

150 Kč.

15únor sobota 22:00

Žánr: koncertydiscojazzdanceelektro house


Po dlouhé době se do Jazz Docku vrací sběratel vinylových desek a promotér DJ Cashmeer. V rámci únorového Groove Docku zahraje společně s naším rezidentem Mr. Ultrafinem a také s jedním z nejžádanějších perkusistů v Česku Mikikongou.

DJ Cashmeer – DJ, sběratel vinylových desek a promotér. Na klubové scéně se pohybuje už druhou dekádu. Přes liquid D‘n‘B, house a elektronickou hudbu se propracoval k funku, soulu a discu. Je rezidentem pravidelné klubové noci Boogie Night zaměřené na disco a přidružené taneční styly 70. a 80. let, včetně jazz-funku a acid jazzu. Na Groove Dock samozřejmě chystá speciální jazzovou selekci.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Mikikonga – jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku. Jako člen kapely Champion Sound / Livě Band hrál na největších světových tanečních akcích, jako například IBE the Notorious, BOTY International, JUSTE DEBOUT, OUTBREAK Europe a SDK Europe.

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Groove Dock - Jazz to...

Hotel LavandaPraha (342 metrů)

Hotel U Svatého JanaPraha (641 metrů)

EA Hotel Crystal PalacePraha (1 058 metrů)