Slava Polunin SNOW SHOW v Praze

Slava Polunin SNOW SHOW v Praze

Adresa:

Praha 1, Náměstí Republiky 4

Termín: 4.3.2020 (středa) 8.3.2020

4bře - 8bře celý den

Žánr: ostatní akceshow rodina děti hudba divadlo


Světově proslulý ruský umělec a klaun Slava Polunin přiveze v březnu do pražského divadla Hybernia svou unikátní Sněhovou show, která nemá ve světě obdoby a je známá jako Slava´s Snowshow.

S touto show slaví Polunin úspěchy už od roku 1993. Viděly ji miliony diváků po celém světě a konečně si ji může užít také české publikum. Toto unikátní představení získalo dvacet mezinárodních ocenění včetně ceny Laurence Oliviera za nejlepší zábavný program, ceny Drama Desk či nominace na cenu Tony Award.

Žádná jiná show nenadchla tolik milionů diváků bez rozdílu národností, pohlaví, víry, charakteru či věku. Je to mezinárodní rodinné představení založené na podmanivém vizuálu, fascinující hudbě a nejvyšších produkčních standardech. Snowshow Slavy Polunina představuje zcela novou formu představení s klauny, je rozmanitá a inovativní.

Odzbrojující parta rozverných klaunů zavede diváky na dech beroucí dobrodružství, kde se bezuzdná bláznivá klauniáda střídá s okouzlujícími, jemnými až zádumčivými momenty, aby nakonec dospěla do proslule strhujícího finále.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slava Polunin SNOW SHOW...

Hugo Bike PraguePraha (273 metrů)

Hotel MetamorphisPraha (329 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (347 metrů)