Happening za manželství pro všechny

Happening za manželství pro všechny

Adresa:

Praha 1, Malostranské náměstí

Termín: 12.6.2019
Vstupné:

ZDARMA

12červen středa 16:00

Žánr: ostatní akce


Přidejte se k nám, tento rok máme jednu z posledních šancí podpořit hlasování o manželství pro gay a lesbické páry! 12. června 2019 uplyne rok ode dne, kdy byl předložen návrh na změnu zákona umožňující manželství pro gay a lesbické páry. Ačkoli přes 60 % české veřejnosti a 98 % lidí LGBT+ lidí podporuje #manželstvíprovšechny, ani po roce nebylo o návrhu zákona hlasováno. Děti žijí v právní nejistotě. Páry se nemohou brát.

Jejich rodiny a přátelé jim nemohou jít na svatbu. Česká společnost stále dělí lásku dvou lidí na dvě kategorie. Pojďte spolu s námi připomenout politikům a političkám, že jde o téma, které se týká statisíců lidí. Že manželství pro všechny nikomu neublíží a mnoha lidem pomůže. Budeme potřebovat váš hlas, vaši účast a vaši podporu. Zapojte se do našeho happeningu.

Ani po roce není jasné, jak se k návrhu zákona poslanci a poslankyně staví. Vláda vydala souhlasné stanovisko, v listopadu se návrh konečně dostal na plénum, diskuse se však protáhla, schůze byla přerušena až do jara a ještě stále není odhlasováno.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Happening za...

The Golden Wheel HotelPraha (278 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (792 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 000 metrů)