„Nejvíc sousedů na metru čtverečním. To bylo k vidění i zažití před domem na adrese Londýnská 38. Druhý ročník tamního Zažít město jinak byl tak vypečený, že přilákal spoustu sousedů i kolemjdoucích, kteří pak prostřednictvím bazárku přispívali na domov pro lidi s handicapem“
….minulý rok jsme byli v TOP 9 kuriozitách ZMJ, tak co nás/vás čeká v roce 2020? 

Smyslem našeho městojinakového počínání je pomáhat. Pomáháme nejenom sousedům se potkávat, ale hlavně našim kamarádům s mentálním postižením! Ve spolupráci s organizací Mental Power Festival a jejich ambasadorkou – Terezou Ramba tento rok opět vybereme jeden z domovů pro lidi s ment. postižením a tam nasměrujeme výtěžek z chystaného charitativního bazaru! V roce 2019 jsme vybrali 20k, chceme vejš. Připojte se! A Přijďte nás podpořit! Kupte si něco z druhé ruky pro dobrou věc!

A jako bonus při nákupu si můžete poslechnout koncert Kláry Vytiskový s její kapelou, který všem to boží odpoledne jistojistě zpříjemní! A samozřejmě mnoho dalšího!!!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zažít město jinak -...

Royal Court ApartmentsPraha (274 metrů)

Royal Court HotelPraha (441 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 146 metrů)