Dobré jídlo světa na hradě Švihov Food festival

Dobré jídlo světa na hradě Švihov Food festival

Adresa:

Švihov, Žižkova 1

Termín: 19.7.2020
Vstupné:

150/100 Kč

19červenec neděle 10:00

Žánr: ostatní akcegastrofest


Přišlo nám důležité festival udržet i v této době, sejdeme se tedy o jedné krásné prázdninové neděli v krásné krajině Pošumaví a Vy budete našimi hosty: Setkání příznivců stylové gastronomie v krásném prostředí středověkého vodního hradu Śvihov, formou letního pikniku, doplněné o kulturní a umělecký program a klidovou zónu s čajovnami.

Vhodný pro všechny věkové kategorie. Těšit se můžete například na koncert hry na Tibetské mísy, workshop bubnování na šamanské bubny pro děti i dospělé, cvičení jógy na louce za stodolou, soutěž o Švihovského plecháče v pojídání chilli papriček, koncert skupiny Poitýn - irský folk k tanci i posechu. Přesné časy programu sdělíme později. Kontakt na pořadatele: Dobrejidlosveta@seznam.cz Vstupné: Dospělí Kč 150 Dítě 6-15 let , ZTP, Senioři Kč 100 ***

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Plzeňský kraj Akce v obci Švihov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dobré jídlo světa na...

Wellness hotel CentrálKlatovy (8.8 km)

Steak Restaurant Penzion Country SaloonKlatovy (10 km)

Sweet HomePříchovice (10.5 km)