James Harries Superstition Tour 2020 - Vysoké Mýto

James Harries Superstition Tour 2020 - Vysoké Mýto

Adresa:

Vysoké Mýto, Litomyšlská 71

Termín: 7.3.2020 v 20:00 hod. (sobota)

7březen sobota 20:00

Žánr: koncertyrock folk indie alternative rock

Umělci: James Harries


James Harries vyráží na české turné. Tentokrát s novou kapelou v zádech a aktuálním albem "Superstition". “Záměrně jsem chtěl bohaté aranžmá a v tom je producent Viliam Béreš mistr. Nová deska je zvukově trochu odlišná od toho, co jsem dělal doteď. Nazval bych to písničkářskou pop music. Možná s přídavkem gospelu, soulu a blues, aby to bylo barevné," říká o zvuku desky James.

Přes rádiové úspěchy si Harries stále drží svou linii písničkáře se strhujícím živým projevem. Jeho koncerty jsou jedinečným zážitkem plným emocí. Ať už jsou jeho silné melodie melancholické nebo plné hravosti a euforie, vždy má naléhavost Harriesova hlasu pořádnou dávku charismatu. James nepostrádá energii mladíka ani lyrické vyjadřování básníka. Pobíhá po pódiu, srší vtipem, vypráví historky, které se člověku dostanou pod kůži a umí natlačit slzy do očí nebo vás rozesmát.

Nové album Superstition vychází na značce Tranzistor v lednu 2020. 

Britský zpěvák a skladatel James Harries do bývalého Československa přijel před více než dvaceti lety autobusem se školní kapelou, tenkrát ještě jako tenorsaxofonista. Zanedlouho se v Praze usadil, začal skládat hudbu a ságo...

Podobné akce

6červen sobota 13:00

19září sobota

Vinobraní na hradě Kunětická hora

, Státní hrad Kunětická hora, Staré Hradiště Ostatní

Ubytování v okolí akce James Harries...

Agropension U HájeLitomyšl (11.2 km)

Pension KrausLitomyšl (13.6 km)

Apartmán Na KopečkuLitomyšl (13.8 km)