Workshop pletení Hladce obrace

Adresa:

Olomouc, Dolní náměstí 173/15

Termín: 5.10.2017
Vstupné:

zdarma

5říjen čtvrtek 13:00

Žánr: popfestivalpro seniory


První olomoucké uvedení úspěšného mezigeneračního workshopu Elpidy Hladce obrace umožní zájemcům naučit se, jak se pletou Ponožky od babičky. Do háčkování a pletení se vrhneme pod vedením babiček – pletařek.

Můžete donést staré vlny, které vám doma odpočívají nevyužité v krabicích, babičky je rády zrecyklují a promění v krásné ponožky. Pletením ponožek Elpida zaměstnává více než 200 babiček – pletařek z celé republiky. Ty dokáží uplést ponožky i ze starých svetrů. Peníze z prodeje ponožek podporují pletařky a programy pro seniory, které pořádá Centrum Elpida.

Akce se koná v rámci mezigeneračního festivalu OLD'S COOL. Jubilejní pátý ročník se koná v pěti městech od 7. 9. do 2. 11. 2017. Přehlídka je vyvrcholením celoročních aktivit Elpidy, kdy se prostřednictvím koncertů, diskusí a workshopů šíří a popularizuje téma stárnutí v duchu motta old’s cool.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

5duben středa 19:30

11duben úterý 19:00

Ubytování v okolí akce Workshop pletení Hladce...

Theresian Hotel & SpaOlomouc (281 metrů)

Restaurace ARIGONEOlomouc (293 metrů)

Theatre HotelOlomouc (2.5 km)