Riddikulus!

Riddikulus!

Adresa:

Olomouc, 28. října 2556/124

Termín: 23.9.2021 (čtvrtek) 23.10.2021

23zář - 23říj celý den

Žánr: ostatní akce


Od první sovy až po nervyderoucí souboj s pánem zla! Čarodějové, mudlové i motáci, kteří vyrůstali a dospívali za zdmi Bradavic, pojďte sem! Čeká nás bláznivý let světem Harryho Pottera. Sedm knih plných dobrodružství zhuštěných do jednoho představení je nejen poctou fenoménu jedné generace, ale i zábavnou a laskavou karikaturou v podání mladých divadelníků. Naši tři hrdinové – Harry, Ron a Hermiona – budou kličkovat v labyrintu oblíbených scén a přeskakovat pohyblivá příběhová schodiště. Čekejte neočekávané a hůlky mějte vždy připravené! 

Ochutnali byste lektvar od barmana Snapea? Dokázali byste si představit Harryho a Draca jako kamarády? Podívali byste se, jak tancuje Voldemort? A co tak rap battle mezi Bellatrix a Ronem? Pro všechny, jež milují neobyčejný kouzelnický příběh a nebojí se z něj utahovat, jsme připravili jedinečné divadelní představení! 

Přeměny známého příběhu se chopili mladí divadelní stíhači a kulturní platforma OZ Artefakt, jež nabízí příležitosti studentům, absolventům múzických umění a čerstvým talentům. Jejich hlavními zaklínadly jsou humor a melodie, výsledkem je chytlavá parodie. 

Pozor! Představení není vhodné pro diváky do 15 let!

Riddikulus!
Režie: Pavol Viecha 
Text: Pavol Viecha, Martin Krč 
Dramaturgie: Martin Krč 
Hrají: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky 
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová 
Hudba: Andrej Majerčík 
Produkce: Zuzka Lobotková

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

23.9.2021 19:00 (čtvrtek) Přidat do kalendáře
23.10.2021 19:00 (sobota) Přidat do kalendáře
Kulturní centra - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Riddikulus!

Restaurace ARIGONEOlomouc (334 metrů)

Theresian Hotel & SpaOlomouc (402 metrů)

Theatre HotelOlomouc (2.7 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?