Bokko

Ostrava, Janáčkova 22

11.11.2016

100 – 150

Koupit vstupenku

Další vstupenky do divadla

Bokko

BOKKO je koprodukcí Paradiso Melkweg Productiehuis s Dansmakers Amsterdam.

BOKKO je výbušnou taneční performancí s rychlou hudbou a video-animací. Zájem dvojice divadelních performerů o vliv asijské mediální kultury na realitu zapříčinil, že se o něm rozhodli vytvořit představení.

Zdá se, že každý je schopný vymezit způsob, jakým lze reagovat na média, a využít ho po svém. Vliv médií na naše chování je však čím dál tím silnější. Karel van Laere a Vanja Rukavina přetransformovali skutečnost mediálního přesycení do performance BOKKO. Diváci jsou přemoženi paradoxem prázdnoty a iluze. Výbušně, v mžiku a mocně – způsobem, jakým média komunikují s lidmi.

Ve chvíli, kdy Karel a Vanja viděli videa zobrazující tanec Bokko na YouTube a uvědomili si míru jeho vlivu, bylo jim jasné, že jejich performance na sebe vezme tuto podobu. Postupně se tomuto jihokorejskému populárnímu tanci naučili, aby na jeho základě vytvořili nové choreografie. Jejich kombinací s novou asijskou disco hudbou, videem a japonskými manga komiksy vytvořili zážitek, při kterém divák nemá čas se ani nadechnout.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Bokko

Clarion Congress Hotel Ostrava   Ostrava

Hotel Maria   Ostrava

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.