Břicháč tom: „Jediná cesta ke štíhlé postavě, po které nenásleduje jojo efekt, začíná jídlem“

Břicháč tom: „Jediná cesta ke štíhlé postavě, po které nenásleduje jojo efekt, začíná jídlem“

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8

Termín: 18.10.2016
Vstupné:

0

18říjen úterý 16:00

Žánr: ostatní akce hody zdarmaknihy


Úterý 18. října v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Mgr. Tomáš Kosačík a Ing. Lucie Strachotová v létě nezaháleli a připravili pro své fanoušky novou knihu. Břicháč Tom a Lucie - Tajemství naší kuchyně nahlédne pod pokličku jejich kuchyně a zdravého stravování. Kniha plná nápaditých receptů, které vám umožní zhubnout a zároveň si i pochutnat.

Po bestsellerech Břicháč Tom a Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma se tak můžeme těšit na další inspiraci, jak snadno připravit výborné dietní jídlo. Setkejte se s autory osobně v DOMĚ KNIHY KNIHCENTRUM.cz v úterý 18. října v 16.00. Titul Břicháč Tom a Lucie napsali Mgr. Tomáš Kosačík a Ing. Lucie Strachotová a vznikla tak kniha plná nápaditých receptů, které vám umožní zhubnout a zároveň si i pochutnat.

Po bestsellerech Břicháč Tom a Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma se tak můžeme těšit na další inspiraci, jak snadno připravit výborné dietní jídlo. Břicháč Tom a Lucie je kniha receptů z dostupných surovin, které koupíte v každém městě s důrazem na jednoduchou a rychlou přípravu. Pojďte si uvařit úžasně vypadající jídla, na která se stačí jen podívat a budou se vám sbíhat sliny. Potěšíte sebe a pochutná si celá vaše rodina. V knize Břicháč Tom a Lucie najdete nejen zdravé recepty od snídaní až po večeře, ale i slavnostní menu, kterým potěšíte své návštěvy.

Podle receptů snadno připravíte i vánoční cukroví, které můžete mlsat bez hříchů a nemusíte se bát přibírání ani o Vánocích. Tomáš Kosačík se potýkal s nadváhou už od dětství a zkoušel mnoho postupů, jak se nadváhy zbavit. Ale bez úspěchu! Váha se mu po každém pokusu opět vrátila, a tak se točil v začarovaném kruhu dál. Zlom přišel až ve chvíli, kdy to zkusil jinak. Zapomněl na běžné rady, které všichni doporučují, a našel si vlastní cestu. Hledal postupy, vymýšlel vlastní recepty a nakonec zhubl během jednoho roku 27 kg.

Jeho životní příběh vám ukáže, že zhubnout může opravdu každý. Během měsíce října se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského. Po celý měsíc říjen bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce KNIŽNÍ HODY - 5. KNIHA ZDARMA. Akce platí do 31. 10. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

9prosinec sobota 14:00

9prosinec sobota 09:30

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Dům kultury města Ostravy, 28. října 2556/124 Ostatní

14prosinec čtvrtek 19:00

24listopad pátek 20:00

Ubytování v okolí akce Břicháč tom:...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)