Klára Samkové o islámu

Klára Samkové o islámu

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8

Termín: 29.9.2016
Vstupné:

0

29září čtvrtek 16:00

Žánr: ostatní akcezdarmaknihy


Čtvrtek 29. září v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Advokátka Klára Samková nedávno zaujala vystoupením, při němž na půdě Poslanecké sněmovny kritizovala islám tak ostře, že přiměla tureckého velvyslance k demonstrativnímu odchodu ze sálu. V knížce Proč islám nesmí do Česka mimo jiné vysvětluje, jak dospěla ke svým postojům.

Nenechte si ujít besedu a autogramiádu ve čtvrtek 29. září od 16.00 v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz. V knize Proč islám nesmí do Česka s neselhávající logikou i vtipem popisuje, jak se z "multikulti" právničky, známé zejména díky aktivitám na obranu romské minority, stala radikální odpůrkyně imigrace muslimů.

A proč považuje muslimskou ideologii za největší nebezpečí pro evropskou civilizaci. Kniha je neobvyklá, "jiná", výjimečná, jako ostatně sama autorka - JUDr. Klára Samková. Právnička Klára Samková, obhájkyně lidských práv a občanská aktivistka, v letech 1990-92 poslankyně Sněmovny národů Federálního shromáždění. Neúspěšně se pokusila kandidovat na prezidentku České republiky v roce 2013. Ve volbách do europarlamentu 2014 měla být na 1. místě kandidátky Úsvitu přímé demokracie, kvůli podezření, že pomohla oklamat Českou spořitelnu, však musela odstoupit.

Během měsíce září se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského. Po celý měsíc září bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „KNIHOBRANÍ - 5. kniha ZDARMA“. Akce platí do 30. 9. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Klára Samkové o islámu

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)