Kniha Suši v duši má pokračování

Kniha Suši v duši má pokračování

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8

Termín: 14.9.2016
Vstupné:

0

14září středa 16:00

Žánr: ostatní akce křest zdarmaknihy


Středa 14. září v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Když Denisa odcházela z rodného Slovenska do Japonska, netušila, že se po deseti letech vrátí a o svém příběhu napíše knihu, která zaznamená úspěch. Kniha Suši v duši je známá každé milovnici skutečných příběhů. Teď vychází pokračování titulu s názvem S duší Japonky.

S myšlenkou na pokračování příběhu si autorka pohrávala už při vzniku knihy Suši v duši, protože měla pocit, že hodně věcí se do knihy nevešlo. Nakonec knihu napsala spolu s Katkou Kopcsányi. Křest spojený s besedou a autogramiádou slavnostně vypukne ve středu 14. září v 16.00. Těšte se na tradiční japonské rýžové pochoutky, zelený čaj a autorku Denisu Ogino v kimonu. Knihu pokřtí operní zpěvačka Nao Higano.

Hostem besedy bude také spoluautorka knihy Katarína Kopcsányi. Denisa Ogino pokračuje ve vyprávění svého příběhu „slovenské“ Japonky, která odjela na návštěvu Slovenska a už se do Japonska nesměla vrátit, protože jí to její manžel zakázal. Denisa zůstává sama se svým synem Justinem, a oba se ze dne na den musí přeorientovat na slovenskou realitu. Denisa zůstane zcela bez prostředků, ale nerezignuje a využije všeho, co se za léta pobytu v Japonsku naučila. Čím vším musí ona i její syn projít?

A najde nakonec Denisa štěstí, o němž snila? Během měsíce září se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského. Po celý měsíc září bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce KNIHOBRANÍ - 5. KNIHA ZDARMA. Akce platí do 30. 9. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kniha Suši v duši má...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)