Méně soli, kvalitnější život? Jiří Kuchař nejen  o odsolení

Ostrava, Smetanovo nám. 8

2.6.2016

0

Další vstupenky

Méně soli, kvalitnější život? Jiří Kuchař nejen o odsolení

čtvrtek 2. června v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Setkání s Jiřím Kuchařem se zaměří na odsolení a problematiku přílišné konzumace soli. Jak velký vliv má množství soli ve stravě na naše zdraví? Ve čtvrtek 2. června od 16.00 se dozvíme, jak to vlastně s tou solí je a jak můžeme změnit své stravovací návyky.

Ze všech stran slyšíte o tom, že nemáte solit. Doma už téměř nesolíte, ovšem přesto je vaše spotřeba soli obrovská. Pokud hledáte důvod, budete překvapeni, kolik skryté soli zkonzumujete, aniž to tušíte. Kniha Pozor, sůl! je určena lidem, kteří se chtějí začít vážně starat o to, kolik soli resp. sodíku ve své každodenní stravě snědí.

Mají z jakéhokoli důvodu, zejména zdravotního, potřebu se odsolit nebo hledají změnu a jídelníček, který by je přivedl na optimální denní spotřebu soli. Publikace nepřináší žádná stravovací dogmata. Ocení ji proto zejména: matky s dětmi, pacienti s vysokým krevním tlakem, s oběhovými a imunitními problémy, lidé v aktivním věku trpící poškozením kloubů nebo se sklonem k nadváze, diabetici a ekzematici, senioři a lidé s trávicími, močovými a očními problémy, zejména šedým zákalem.

Jiří Kuchař je český spisovatel, publicista a esoterik. Ze spolupráce s MUDR. Josefem Jonášem vzniklo několik vysoce ceněných publikací např. Zdraví v ohrožení - Hořká pravda o bílém cukru, Tak chutná štěstí, Svět přírodních antibiotik. Jiří Kuchař rovněž spolupracoval s hokejistou a později trenérem Marianem Jelínkem. Napsali několik knih o psychické stránce tréninku, přípravy a sportu vůbec, o získávání motivace a dosahování úspěchu - Poznej sám sebe - tajemství těla, duše a mysli; Úspěch a jeho spirituální dimenze a Motivace - Mýtus naší doby.

S Václavem Vokolkem vytvořil Jiří Kuchař rozsáhlou sbírku průvodců Esoterické Čechy, Morava a Slezsko. V devíti publikacích přibližují naši zemi z pohledu tajemna, magie, spiritualismu. Ze svých osobních zkušeností z návštěvy brazilského pralesa a jeho obyvatel čerpá v knihách Santo Daimé - poselství z druhého břehu a Ayahuasca aneb Tanec s bohy. Společně s Davidem Frejem napsali knihu Detoxikace léčivými oleji.

Jiří Kuchař je pravidelným přispěvatelem měsíčníku Regenerace. Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat. Za darování většího počtu víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně Během měsíce června se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény v Ostravě.

Po celý měsíc červen bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Pátá kniha ZDARMA“. Akce platí do 30. 6. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Méně soli, kvalitnější život? Jiří Kuchař nejen o odsolení

Clarion Congress Hotel Ostrava   Ostrava

Hotel Maria   Ostrava

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.