Konopex Ostrava

Ostrava, Černá louka 3235

6.5.2016 8.5.2016

jednodenní 80 Kč, třídenní 180 Kč

Další vstupenky

Konopex Ostrava

“Dveře do světa konopí”, to je letošní motto 1. ročníku veletrhu KONOPEX Ostrava, který má za cíl ukázat všem svým návštěvníkům univerzálnost konopí jako úžasné a všestranné rostliny minulosti, současnosti a budoucnosti.

Organizátoři kladou důraz na komplexní představení konopí návštěvníkům, celý život rostliny od zasetí semínka, přes pěstování, až k mnohostrannému využití v průmyslu, ve stavebnictví, lékařství, oděvnictví a dalších odvětvích, ke kterým tato rostlina neodmyslitelně patří. Generálním partnerem veletrhu je společnost Rolls.

Návštěvníci veletrhu se mohou setkat s vystavovateli z řad prodejců semen a hnojiv, domácí či venkovní pěstební techniky, stavebních materiálů, ale také oblečení, kosmetiky, knih, léčiv, potravin a nápojů. Opomenuti nebudou ani vyznavači kuřáckých potřeb nebo vaporizérů. Zaměření se bude ubírat i k bio potravinám, přírodním produktům a zdravému životnímu stylu. Bude možnost ochutnat konopný sýr, konopné pivo, konopnou zmrzlinu a další lahodné a zdravé pochutiny.

Najdete zde také osvětové a vzdělávací organizace, s řadou výživné literatury a s nabídkou různých kurzů nebo aktivit. Výstavní plochu obsadí nejen čeští vystavovatelé, ale i vystavovatelé s různých koutů Evropy.

Veletrh KONOPEX Ostrava nabídne také bohatý doprovodný program. Připraveny jsou soutěže, praktické workshopy, Hi-Tech scéna pro prezentaci produktů, služeb vystavovatelů a představení užitečných projektů. Pro návštěvníky je připravena po celé tři dny konference, kde se návštěvníci dozví cenné informace o možnostech pěstování a zpracování konopí, současné právní legislativě, pěstování technického konopí a novinky z výzkumu této tak málo probádané rostliny. Jsou připraveny přednášky, besedy i autogramiády s předními odborníky z České republiky a Slovenska. Veletrhem zábava nekončí.

Pro chvíle oddechu Vám venkovní scéna nabídne čajovnu s možností zapůjčení vodních dýmek a ovocných tabáků a alternativní hudební scénu s hudebními nástroji a žonglérským vystoupením. Zpestřením bude i Street Art Jam s konopnou tématikou přímo před veletrhem a v přilehlém parku. V sobotu 7. 5. 2016 se také můžete připojit ke globální akci „Pochod za legalizaci marihuany“, který se pořádá ve spoustě hlavních měst jako například Praha, Bratislava, Berlín, či v dalších městech USA. Sraz je v 10.00 před Ostravskou radnicí a pochod je zakončen na výstavišti. Chybět nebudou ani after párty v klubu Marley a Fabric.

Se vstupním páskem z veletrhu KONOPEX Ostrava dostanou návštěvníci slevu na vstupném. To samé platí pro zajímavosti z okolí výstaviště Černá louka jako je Slezkoostravský hrad, Pohádkový sklep strašidel, nebo městečko Miniuni. “Dveře do světa konopí” se již velmi brzy otevřou, aby návštěvníkům rozšířily obzory a nabídly ty nejlepší produkty, zkušenosti i aktuální poznatky v tomto oboru. Událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/462402563957331/

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Konopex Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava   Ostrava

Hotel Maria   Ostrava

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.