10 let muzikálu v Ostravě 2010–2020

10 let muzikálu v Ostravě 2010–2020

Termín: 22.2.2021

22únor pondělí 20:15

Žánr: divadloonlinelivestreamdivadlomuzikáltelevize


Slavnostní koncert bude živě vysílán 22. února 2021 ve 20.15 hodin na ČT art

V roce 2010 se s nástupem šéfky Gabriely Petrákové z původně operetního souboru Národního divadla moravskoslezského stal soubor operety/muzikálu. Právě muzikál nabyl v repertoáru dominantního postavení a vedle klasických titulů se dramaturgie souboru začala zaměřovat především na současnou světovou muzikálovou tvorbu.

Koncert k 10 letům muzikálové éry představí průřez významnými tituly tohoto období i ochutnávku z inscenací, které jsou dosud na repertoáru. V živém přenosu České televize nabídne divákům nezapomenutelné muzikálové písně v podání Hany Fialové, Martiny Vlčkové, Michaely Horké, Patricie Janečkové, Tomáše Savky, Lukáše Vlčka, Romana Haroka, Tomáše Novotného a dalších. Speciáním hostem bude zpěvačka Dasha.

Doprovází orchestr souboru operety/muzikálu v hudebním nastudování Jakuba Žídka. O režii atraktivního napůl inscenovaného koncertu se postarala šéfka souboru Gabriela Petráková.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 10 let muzikálu...

Zámek ZábřehOstrava (4.6 km)

STING ApartmentsHavířov (10.7 km)

Zámeček Petrovice Karviná (20.2 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?