Dětské divadelní dovádění - s Káťou a Škubánkem

Dětské divadelní dovádění - s Káťou a Škubánkem

Adresa:

Ostrava, Na Landeku 264

Termín: 16.8.2020
Vstupné:

150 Kč, děti do 1 roku ZDARMA, ZTP ZDARMA

16srpen neděle 13:00

Žánr: divadlo


Přijďte se svou rodinkou prožít nádhernou neděli do nově zrekonstruovaného amfiteátru u Vily Na Landeku (www.VilaNaLandeku.cz) v Ostravě-Petřkovicích. V paku pod vzrostlými stromy s neopakovatelným výhledem na Ostravu se můžete těšit nejen na profesionální pražské divadlo pro děti D5, ale i zábavný doprovodný program! Čekají Vás projížďky na konících, skákací atrakce, soutěže a úkoly na mnoha stanovištích, malování na obličej, opravdu veselé občerstvení a samozřejmě mnohem více! Pobaví se jak děti, tak určitě i dospělí!

ALE HLAVNĚ! Areál bude otevřen již od 13.00 hod. už a od této chvíle až do večera čekají budou pro děti připraveny hromady zážitků – prostě vás čeká správné Dětské divadelní dovádění! Začátek představení divadla D5 je pak od 14.00 hod. Vstupné je jednotné, děti do 1 roku věku mají vstup ZDARMA (stejně jako doprovod ZTP) a do areálu je bezbariérový přístup. Vstupenky můžete zakoupit ve smluvních provozovnách ticketportal.cz a také on-line z domova! 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

19říjen úterý 19:00

Caveman

, Kolářská 5 Divadlo

16září čtvrtek 17:30

Partička na vzduchu

, Obránců míru 368/1 Divadlo

Ubytování v okolí akce Dětské divadelní...

Zámek ZábřehOstrava (6.9 km)

STING ApartmentsHavířov (14.8 km)

Zámeček Petrovice Karviná (21.3 km)